Gece Görüşlü Kamera Ürün Görseli

Araç İçi Gece Görüşlü Kamera

Araç İçi Gece Görüşlü Kamera

Nedir?

                Son zamanlarda daha çok yaygınlaşmaya başlayan araç kameraları, sürücü güvenliği açısından oldukça önemli bir konu olmakla beraber Rusya gibi bazı ülkelerde zorunlu hale bile gelmiştir. Ülkemizde daha çok yeni olan bu araç kameraları, giderek Türkiye’de de yaygınlaşmaktadır. Sürekli çekim yaptığı ve bazı durumlarda hayati önem taşıdığı için kameranın kalitesi ve dayanıklılığı da oldukça önemlidir ve belirli standartlara göre üretilmesi gerekmektedir. Bu standartları sağlayan gece görüşlü kamera, 720p HD video çekme kalitesine sahip oldukça uzun ömürlü bir üründür. Bağlantı ayrıntılarından kamera lensine kadar özenle üretilmiştir ve trafik esnasında yaşanan her şeyi bu ürün sayesinde kayıt altında tutabilirsiniz. Aynı şekilde ses kaydetme özelliği de vardır ve bu sayede hiçbir ayrıntıyı gözünüzden kaçırmazsınız.

Nasıl Kullanılır?

                Garantili ve yüksek kalite gece görüşlü kamera sistemini paket içerisinde gelen malzemeler ile kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Arabalarda koyulması gereken belirli yerlere kamerayı ve dilediğiniz yere ekranı koyabilirsiniz. Bu sayede arabada her zaman için bir gözünüz daha olmuş olur. Gece görüşü özelliği ile karanlıkta bile üstün seviye görüntü sunan bu ürün alanında oldukça başarılıdır.

İçerik

                Kurulum detaylı anlatıldığı bir kullanım kılavuzu ile birlikte gelen gece görüşlü kamera, paket içerisinde kılavuz haricinde 2,5 TFT LCD ekranlı DVR araç içi kamera, cam tutucu/ayak ve SB kablosu ile birlikte gelmektedir. Bu içerik ile kolayca ürünü kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )